Kitaplar


İlaçsız Yaşam

İlaçsız Yaşam

48,00 TL Vergiler Hariç: 48,00 TL

 İlaç mahkûmu olmaktan kurtul!“Gereksiz ve bilinçsiz ilaç kullananların, hayat boyu ilaca mahkûm edilenlerin, hastane hastane gezip de derdine derman bulamayanların ne çektiği..

Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi

Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi

42,00 TL Vergiler Hariç: 42,00 TL

Dr. Ümit Aktaş gerçek şifanın kitabını yazdı!BİTKİSEL KÜRLERLE İLAÇSIZ TEDAVİKanserden diyabete, romatizmal hastalıklardan astım ve tiroide…Hastaya zarar vermeden tedavi etmenin en..

Mutluluk Kürleri

Mutluluk Kürleri

65,00 TL Vergiler Hariç: 65,00 TL

Dr. Ümit Aktaş mutluluğun kitabını yazdı!MUTLULUK KÜRLERİİlaçsız Yaşam ve Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi kitaplarının yazarı, Bahçeşehir Üniversitesi Fitoterapi Eğitim Koordinatö..

Mutluluk Kürleri 2

Mutluluk Kürleri 2

50,00 TL Vergiler Hariç: 50,00 TL

MUTLULUĞUN SIRRI DOĞADA,BİLGİSİ MOR KİTAPTAMUTLULUK KÜRLERİİlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri kitaplarının yazarı Fitot..

Yaşam Sevinci

Yaşam Sevinci

57,00 TL Vergiler Hariç: 57,00 TL

Yaşam sevinci, sağlıklı yaşamla mümkün!Bu kitabı sofrasını gerçek besinlerle, şifayla, sağlıkla donatmak isteyen, ama nereden başlayacağını, önce hangi adımı atacağını bilmeyenler ..

Koronadan Korunmak Mümkün

Koronadan Korunmak Mümkün

32,00 TL Vergiler Hariç: 32,00 TL

Biz hayatın meşgalesine dalıp gitmişken, birdenbire hiç hesapta olmayan bir salgın geldi, tüm dünyayı esir etti: COVID-19! Koronavirüs, yaşadığımız hayatları kökünden sarstı. ..

Diyabet ve Zayıflama Kürleri

Diyabet ve Zayıflama Kürleri

70,00 TL Vergiler Hariç: 70,00 TL

Dr. Ümit Aktaş diyabetin kitabını yazdı!DİYABET VE ZAYIFLAMA KÜRLERİİlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi ve Mutluluk Kürleri kitaplarının yazarı, Bahçeşeh..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)